UpCode

Uniwersalny czytnik kodów kreskowych 1D/2D i QR na Symbiana

UpCode to darmowa aplikacja na Symbiana służąca do odczytywania kodów kreskowych i QR. Program jest skuteczny, a jednocześnie banalnie prosty w użyciu. Jeśli potrzebujesz prostego czytnika kodów 1D/2D/QR to UpCode powinien spełnić Twoje wymagania. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota i skuteczność
  • Aplikacja jest darmowa

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

UpCode to darmowa aplikacja na Symbiana służąca do odczytywania kodów kreskowych i QR. Program jest skuteczny, a jednocześnie banalnie prosty w użyciu. Jeśli potrzebujesz prostego czytnika kodów 1D/2D/QR to UpCode powinien spełnić Twoje wymagania.

Przy uruchamianiu UpCode automatycznie włącza się aparat cyfrowy naszego telefonu. Dzięki temu wystarczy skierować jego "oko" na kod i uruchomić skanowanie. Wszystko odbywa się sprawnie, bo interfejs programu ograniczony jest do minimum.

UpCode to prosta i bardzo skuteczna aplikacja. Jej funkcjonalność ograniczona jest do skanowania kodów, a z tego zadania wywiązuje się bardzo dobrze. Jeśli szukasz programu na Symbiana, który będzie bezbłędnie skanował kody kreskowe lub QR, pobierz UpCode.

Skanowanie kodów kreskowych